ARAGON Fancy Thai

Úspěchy

Best in Variety

MVK Brno Semilaso 11. - 12.11.2017

V sobotu jsme získali první certifikát  CACS  potřebný pro udělení titulu Supreme Grand International Champion. V neděli získal náš kocourek GIC ARAGON Fancy Thai* CZ ocenění Best in Variety a také druhý certifikát CACS.

BOS - Best Oposite Sex

dne 21.10.2013 na MWKR, Rybnik, Polsko 

ZÍSKALI JSME BOS !!!!
Dne 21.10.2017 nám náš úžasný kocourek ARAGON Fancy Thai, CZ udělal obrovskou radost, když na MWKR Rybnik v Polsku získal jako první Thajská kočka z ČR ocenění BOS!!!! Je to naše zlatíčko❤❤❤❤❤❤❤❤❤

WE GOT BOS !!!!
Our amazing boy ARAGON Fancy Thai, CZ made us very happy on October 21, 2017 when he gained the title BOS as the very first Thai cat from the Czech Republic. It happened at ICS Rybnik in Poland on 21.10.2017. He is our sweetheart❤❤❤❤❤ ❤❤❤❤

Titul Grand International Champion 

Je mi velkou ctí představit prvního kocoura Thajské kočky v Evropě i ČR s titulem Grand International Champion - ARAGON Fancy Thai, CZ Na fotce s paní Elin Hoffner -posuzovatelkou ze Švédska. 

MWKR Rybnik, Poland - 22.10.2017 

It is a great honor to introduce the first cat - male of Thai cat in Europe and the Czech Republic with the title Grand International Champion - ARAGON Fancy Thai, CZ On the photo with Mrs. Elin Hoffner - Swedish judge. 

ICS Rybnik, Poland - October 22, 2017