Uznání Thajské kočky ve FIFé

A my byli u toho!


Dne 26.5.2017 proběhlo v rámci zasedání FIFé General Assembly v Bratislavě (SK) plné uznání plemene Thajská kočka.

A my byli u toho!!!

Je pro nás velkou ctí, že se naše kočička GRACE Black and White mohla zúčastnit historického okamžiku, kdy byla prezentována společně s dalšími Thajskými kočkami před vlastním hlasováním pro plné uznání plemene ve FIFé. Další prezentované kočky byly z CHS Fancy Diamods *CZ pana Petra Braunera a úžasné Jany Anastázie Kadlecové, která prezentovala kočky Bigail Fancy Diamonds *CZ a Fayny Frayer Royal Symphony *UA a CH Tai Anhanerbe *RU našeho milého přítele pana Dmitrie Abarinova se svým kocourkem Sardonix Magia Vostoka *RU. Nesmím zapomenout ani na paní Katiu Lembo Fisher (Itálie), která byla se svou kočičkou také přítomna.

Hlasováním poměrem 38 hlasů pro a 1 hlas proti bylo odsouhlaseno plné uznání Thajských koček ve FIFé.

Plemeno Thajská kočka je plně uznané s platností od 1.10.2017!!!

Tímto bych chtěla především poděkovat panu Martinu Urbanovi a paní Evě Hlaváčkové, včetně vedení SCHK ČR za velkou podporu, spoustu cenných rad a nesmírnou pomoc s prezentací Thajských koček před vlastním hlasováním.

Obrovský dík patří Janě Anastázii Kadlecové, která svou nezdolnou vůlí dokázala skoro nemožné :-) a odvedla obrovský kus práce !

Dále bych chtěla poděkovat Federácii Felis Slovákia co by pořadateli FIFé General Assmbly a managementu Hotelu Saffron v Bratislavě za úžasný přístup a pomoc při prezentaci koček.

Samozřejmě dík patří i i zahraničním CHS, které pracovaly na procesu uznání Thajských koček.

V sobotu 27.5.2017 jsme se ještě zúčastnili Judges seminar - semináře posuzovatelů, kde se prezentovaly a předváděly opět naše kočky spolu s několika dalšími kočkami z Německa, Rakouska a Itálie.

Více fotogalerie... :-)