ARAGON Fancy Thai *CZ

20.04.2017

SC Aragon Fancy Thai, CZ

Kastrát /Neutered

Datum narození: 30.4.2015

Barva: Seal point - THA n

Otec: IC  Magic Thai Goblin´s OLYMPIO (seal point)

Matka: IC HABIBI Royal Thai Beauty (seal point)

Chovatel: Jana Anastázie Kadlecová a Petr Brauner

FeLV/FIV/FCoV - negativní

PRA-rdAc - N/N (negativní)

PKD - N/N (negativní)

Titul: Supreme Champion (SC)

fotogalerie Aragona .... ZDE

ARAGON Fancy Thai *CZ (barevná varieta - seal point), je náš chovný kocour, kterého jsme získali z chovatelské stanice v ČR - Fancy Thai (WCF) - od chovatelky paní Jany Anastazie Kadlecové. Je potomkem kočky HABIBI Royal Thai Beauty s titulem International Champion (barevná varieta seal point) a kocoura Magic Thai Goblin´s OLYMPIO s titulem International Champion, z CHS Magic Thai Goblin´s (Německo zbarvení - seal point).
ARAGON se  zúčastnil několika mezinárodních výstav nejen v ČR, ale i v zahraničí a díky vynikajícím hodnocením také získal titul International Champion (nejvyšší titul v dosažitelný v rámci FIFe v preliminary období před plným uznáním plemene), tím potvrdil, že zdědil po svých rodičích výborné exteriérové vlastnosti a ve vrchovaté míře krásu, bystrost a eleganci Thajských koček.
Po plném znání plemene Thajská kočka ve FIFé a byl prvním kocourem, který dosáhl titulu Grand International Champion a Supreme Champion v rámci organizace FIFé.

ARAGON se stal plnohodnotným členem naší domácnosti, je to velmi milý, chytrý, elegantní a občas svéhlavý kocourek. Mezi jeho exteriérové přednosti patří velmi jemná a kvalitní srst s požadovaným kontrastem barev, dokonalý tvar těla a hlavy .
Aragon byl vyřazen z chovu a užívá si u nás zasloužilý důchod.