ARAGON Fancy Thai *CZ

20.04.2017

Chovný kocour z CHS Fancy Diamonds, CZ chovatelky paní Jany Anastázie Kadlecové a pana Petra Braunera

Aragon

Datum narození: 30.4.2015

Barva: Seal point - THA n

Otec: IC  Magic Thai Goblin´s OLYMPIO (seal point)

Matka: IC HABIBI Royal Thai Beauty (seal point)

Chovatel: Jana Anastázie Kadlecová a Petr Brauner

FeLV/FIV/FCoV - negativní

PRA-rdAc - N/N (negativní)

PKD - N/N (negativní)

Titul: Supreme Champion (SC)

fotogalerie Aragona .... ZDE

ARAGON Fancy Thai *CZ (barevná varieta - seal point), je náš chovný kocour, kterého jsme získali z přední renomované chovatelské stanice v ČR - FANCY DIAMONDS - od chovatelky paní Jany Anastazie Kadlecové. Je potomkem kočky HABIBI Royal Thai Beauty s titulem International Champion, která je jedinou kočkou v ČR importovanou přímo ze země původu - Thajska (barevná varieta seal point) a kocoura Magic Thai Goblin´s OLYMPIO s titulem International Champion, z jedné z předních chovatelských stanic v Německu (seal point).
ARAGON se během jednoho roku zúčastnil několika mezinárodních výstav nejen v ČR, ale i v zahraničí a díky vynikajícím hodnocením také získal titul International Champion (nejvyšší titul v dosažitelný v rámci FIFe v preliminary období před plným uznáním plemene), tím potvrdil, že zdědil po svých rodičích výborné exteriérové vlastnosti a ve vrchovaté míře krásu, bystrost a eleganci Thajských koček.

ARAGON se stal plnohodnotným členem naší domácnosti, je to velmi milý, chytrý, elegantní a nesmírně přítulný kocourek. Mezi jeho exteriérové přednosti patří velmi jemná a kvalitní srst s požadovaným kontrastem barev, dokonalý tvar těla a hlavy a modré oči.