SC RENA Regal Splendor *RU, JW, DVM

17.04.2018

Chovná kočka z jedné nejlepších chovatelských stanic v Rusku - CHS Regal Splendor, chovatele paní N. Presnyakove a T. Shatunove

SC RENA Regal Splendor, JW, DVM *RU

Datum narození: 21.11.2017

Barva: Lilac point - THA c

Otec: CH Charles Thai Riddle of Regal Splendor (THA b chocolate point)

Matka: GIC Elvia Regal Splendor ( THA n seal point)

Chovatel: Tatyana Shatunova

FeLV/FIV - negativní

PRA-rdAc N/N (negativní)

PKD N/N (negativní)

Krevní skupina: A

Titul: Supreme Champion SC

Junior Winner JW - první Thajská kočka ve FIFé/first Thai cat in FIFé

Distinguished Variety Merit - DVM


fotogalerie Reny ...ZDE

Kočička Rena příšla do naší chovné stanice, aby obohatila krevní linie v naší CHS. Při prvním pohledu na ní jsem se zamilovali a byli jsme velmi štastní, když jsme se dozvěděli, že bude naše. Je to pro nás velká čest, že jsme získali  chovnou kočku z jedné z nejlepších chovných stanic Thajských koček v Rusku a moc děkujeme za důvěru paní Tatyany Shatunove v nás:-) Je to neskutečně mazlivá a přítulná kočička. Od prvního dne u nás se chová, jako by k nám patřila odjakživa. Rodičemi Reny jsou  CH Charles Thai Riddle of Regal Splendor, RU - zbarvení chocolate point a GICH Elvia Regal Splendor (seal point). Renunka se stala naší královnou, jako první Thajská kočka získala ještě jako koťátko v rámci FIFé titul Junior Winner (JW) a postupně v dospělých kategoriich chovných koček ii ttitul Supreme Champion. Je to výstavně naše nejúspěšnější kočka. Vyhrála několikrát Best in Show a dokonce i cenu Best of Best kočka výstavy.

Je výbornou a obětavou maminkou našich koťátek, kterým předává krásné modré oči, velice jemnou a krátkou srst a elegantní tvar těla a hlavy.